xoxo-sis.blog.cz
xoxo-sis.blog.czxoxo-sis.blog.czxoxo-sis.blog.czxoxo-sis.blog.czxoxo-sis.blog.czxoxo-sis.blog.cz
xoxo-sis.blog.cz

EMO Story aneb Vtipný příběh Smutné holky - Úvod

8. března 2010 v 17:51 | L☮lla |  EMO Story aneb Vtipný příběh Smutné holky

Ahoj,
jmenuji se Emma Taylor ( Emma Taylorová) a bylo mi 17. Odmala bydlím jen s mámou, která se pořád nemůže smířit s tím, kdo nebo co jsem.Narodila jsem se jako blondýna s průzračně modrýma očima, ale hned na střední jsem se chtěla změnit. A skončila jsem takhle. Nevadí mi to, spíš jsem ráda. Nemám kolem sebe žádné přátelé ani nepřátelé, jen mám a té jediné dnes věřím.
Jsem EMO a nestydím se za to. ANi za moje jizvy, díky kterým netrpím. Vlastně jen díky nic přežívám. Jasně, někdy bych si přála být ta normální holka a mít kolem sebe spoutu přátel a né tak šedá myška sedící vzadu v lavici. Opuštěná. Bez přátel.
Ale zvykla sjem si. Mimo to - je tu ještě náš učitel angličtiny. I kdžy sjem simyslela, že chlapi jako on mě nikdy nebudou přitahovat, málila jsem se. Pravý opak mě. Ne nadarmo se říká, že protiklady se přitahují. Jmenuje se Steve a je mu 23 let. Má blonďaté vlasy s delší ofinou která mu stále padá do obličeje, ze které vykukují dvě obrovská modrá kukadla. Každé ráno na angličtinu přijde v cool tričku, v jeho jeansech Denin a Converskách. Přes rameno mu vysí černá taška Adidas a na tváří si nese úsměv plný bílých, rovných perliček zvané zuby. Jeno parfém bych poznal snad i poslepu. Je tak dokonalý, že to snad není ani možné. Je to zláštní. Neznám, chci říct, neznala jsem žádného kluka který by o sebe takhle pečoval. Jeho pleť bez sebemenšího náznaku akné nebo jinýh "chorob", vždy upravené nehty, vypracovaná postava, stylové olečení a všechno kolem toho. Snad jako kdyby byl... Ach ne na to ani nemyslím ... Jako kdybby byl gay. Ale to ne ... Určitě. Snad. Doufám ...
Co bych ještě o sobě mohla napsat...
Miluji černou, červenou a růžovou barvu, nařasené sukně, proužkované pokodlenky, čelenky a všelijaké serepatičky do vlasů, na ruce a kolem krku. Miluji svoji nejlepší kamarádku. Je silná a přitom malá. Má výdrž i ostrost, kvalitu a stojí vždycky při mě. Moji žiletku.
Dokážu celý den sedět na houpací lavičce u nás na zahradě, v uších mít sluchátka od iPodu a poslouchat skupony jako je Tokio Hotel, Killerpilze a i ,ač je to k neuvěření, například Kelly Clarkson, Avril Lavigne, Jonas Brothers a dokonce se mi líbí i jedna písnička o Miley Cyrus a pár od Taylor Swift. Ovšem jen když mám tzv. sentimentální náladu.
Povím vám svůj příběh ....

Doufám že se to jako úvod líbí, první díl píše Nikča :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama